Galerie Handlowe budzą się wraz z wiosną!

wypożyczalnia krzeseł poznań wrocławJakkolwiek dziwnie nie zabrzmi zdanie zawarte w tytule, to jednak prawdy w tym jest wiele. Obserwujemy to po wyraźnym wzroście eventów - nie tylko o charakterze wiosennym - w galeriach handlowych różnych miast.

 

 

 

 

 

Tak na przykład, w Pile (woj. wielkopolskie) odbył się ostatnio dzień pod nazwą "Bądź Trendy! Teraz! Bądź Fit! Teraz". Przez cały dzień klienci mieli możliwość zobaczyć, a także wziąć udział w różnego rodzaju atrakcjach: można było potrenować fitness, czy też poznać tajniki zdrowego odżywiania i gotowania. Nas cieszy szczególnie pokaz mody, który cieszył się bardzo dużym powodzeniem, a na który dostarczyliśmy meble eventowe. Galeria ta pomimo swojego bardzo młodego wieku (otwarta została w październiku 2014) zachwyca podejściem do klienta.

 

Wynajem stołów poznań wrocław łódź kraków

 

 

 

Kolejnym przykładem aktywnych Galerii Handlowych jest Centrum Handlowe Malta w Poznaniu. Centrum to w każdy weekend organizuje eventy dla osób goszczących w galerii - zapewnia atrakcje kulturowe jak i rozrywkowe. Przykładem ostatniej kulturowej realizacji jest spotkanie z Nikodemem Pałaszem - autorem książki "Sam na sam ze śmiercią", aczkolwiek w ubiegłym tyhodniu odbył się event rozrywkowy dla Pań: "Bezpłatny makijaż i konsultacje z stylistką". Centrum Handlowe Malta jest naszym stałym klientem, dlatego też często gościmy podczas organizowanych przez nich eventów.

 

 

wypożyczalnia sztućców, wynajem zastawy stołowej kraków poznań wrocław

 

 

 

Jeszcze jedną galerią handlową, z którą stale współpracujemy jest Wrocławski Pasaż Grunwaldzki. Ta położona niedaleko centrum Wrocławia galeria posiada moc sklepów i punktów usługowych. Bardzo często też organizowane są w niej eventy - niedawno chociażby odbył się event tematycznie związany z świętami wielkanocnymi zorganizowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

 

Jak widać powyżej, nasze doświadczenie pozwala nam dostosować się nawet do najbardziej wymagających klientów. W podziękowaniu za zaufanie, zawsze odpłacamy się najwyższą jakością świadczonych usług.

 

Read 3232 times Last modified on piątek, 14 czerwiec 2019 09:07