Nasze Realizacje z 1. połowy Marca!

Marzec w wypozyczalni cateringowejZ dumą prezentujemy wybrane realizacje dokonana w pierwszej połowie marca. Marzec jest szczególnym miesiącem - już od samego początku napływa do nas więcej słońca, czuć ciepło nadchodzącej wiosny i zieleń, która za niedługo pojawi się za naszymi oknami. Tak samo jak dla roślin, taki też rozkwit przeżywa w tym miesiącu branża eventowa. Liczba zleceń w marcu wzrasta w szalonym tempie, co oczywiście bardzo nas cieszy. Poniżej recenzje z kilku dokonanych realizacji:

 

 

 

wynajem sztućców i podgrzewaczy w poznaniu i wrocławiu

4-5.03.2015 Targotex w Łodzi

Targi są szczególnym wydarzeniem, podczas którego każda firma ma możliwość zaprezentowania swoich usług potencjalnym klientom. Zgodnie z podstawowym twierdzeniem "jak Cię widzą tak Cię piszą", warto zadbać, aby nasze stanowisko wyróżniało się spośród innych. Jak najbardziej do tego celu polecamy wypożyczanie mebli eventowych. Szeroki wybór mebli - zależnie od tematyki stanowiska, na pewno zwrócą na siebie dużo uwagi, co zachęci wiele osób do podejścia i zainteresowania się ofertą firmy. Na początku marca współpracowaliśmy z firmą Targotex Łodzi, która zajmuje się kompleksową zabudową stoisk targowych. Wynajęliśmy hokery, krzesła oraz stoły. Zapraszamy też do wypożyczenia innych mebli. Doskonałym wyborem przy organizowaniu stanowisk targowych jest wypożyczenie lady barowej- posiadamy kilka opcji do wyboru.

 

 

 

 

wypozyczalnia kieliszkow poznan wroclaw łodź krakow
4-7.03.2015 H&M w Wrocławiu

Poszerzamy grono naszych klientów o firmę H&M - z początkiem marca mieliśmy przyjemność współpracować z jednym z sklepów tej znanej na całym świecie marki. Zgodnie z zamówieniem, dostarczyliśmy do jednego z sklepów w Wrocławiu meble eventowe, w których skład wchodziły między innymi krzesła składane. Pragniemy przypomnieć, że marka H&M jest w Polsce bardzo popularna, a ubrania w niej sprzedawane są dostarczane przez prawie 700 niezależnych dostawców. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług. Całość usługi przebiegła oczywiście jak najbardziej pomyślnie.

 

 

 

wynajem krzeseł i stołów wrocław kraków łódź poznań
7-8.03.2015 Pasaż Grodzki - Impreza z okazji Dnia Kobiet w Jeleniej Górze

Tradycja obchodzenia Dnia Kobiet trwa od bardzo długiego czasu. Co roku 8 marca organizowanych jest wiele imprez upamiętniających i jednocześnie promujących Dzień Kobiet. W tym roku wypożyczaliśmy meble do Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze. Wypożyczamy stoły i krzesła również w innych miastach, między innymi Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu. Bardzo bogaty program artystyczny, podczas którego swoje umiejętności prezentował chociażby znakomity kabareciarz Andrzej Dudziak, przyciągnęły uwagę wielu kobiet. Jak co roku, nie zabrakło oczywiście kwiatów dla Pań.

 

 

 

 

wynajem stolow krakow wroclaw poznan lodz7-8.03.2015 Misz Masz w Krakowie

Dzień Kobiet w 2015 roku można było szczególnie wyjątkowo spędzić w Galerii Kazimierz w Krakowie, bowiem odbywały się tam niespotykane nigdzie indziej w Polsce targi polskich projektantów Misz Masz. Podczas tego weekendowego wydarzenia pojawiło się wiele osób zainteresowanych modą oraz nowinkami odnośnie aktualnie popularnych trendów modowych. Moc atrakcji sprawiała, że każdy mógł znaleźć dla siebie - od specjalnych zajęć dla najmłodszych, po fachowe spotkania i rozmowy z projektantami ubrań oraz biżuterii. Na to wydarzenie dostarczyliśmy niezbędne meble. Posiadając szeroką gamę mebli targowych, możemy zaaranżować praktycznie każde stanowisko, niezależnie od tematu targów. Wypożyczalnia mebli, stołów i krzeseł i w wrocławiu, krakowie, poznaniu łodzi i kielcach.

 

 

 

 

 

wypozyczalnia cateringowa i gastronomiczna wroclaw poznan
10.03.2015 BMW - Poznań
BMW jest bardzo cenioną marką samochodów - zarówno w Europie, jak i poza jej granicami. Od tego producenta można oczekiwać wspaniałych aut najwyższej klasy, a w salonach dealerów napotkamy perfekcyjną obsługę klienta. W pierwszej połowie marca mieliśmy przyjemność współpracować z dealerem BMW  w Poznaniu, wypożyczając ekskluzywne meble eventowe. BMW to marka, o której nie trzeba mówić - cieszymy się, że dołączyła ona do grona naszych klientów.

Read 3702 times Last modified on piątek, 14 czerwiec 2019 09:15